Zapraszamy Chełmskie organizacje pozarządowe na spotkanie organizowane przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny w partnerstwie z Grupą Medialną IMT Sp. z o.o.

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny w partnerstwie z Grupą Medialną IMT Sp. z o.o. realizuje projekt ,,Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie chełmsko - zamojskim" współfinansowany ze środków EFES w ramach Działania 11.3 Ekonomia społeczna RPOWL na lata 2014-2020, w ramach którego zaprasza Chełmskie organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne. Spotkanie odbędzie się w dniu 28 września 2018r. (piątek) godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Chełm ul. Obłońska 20.
Celem spotkania jest przybliżenie organizacjom z terenu Miasta Chełm oferty Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. W programie spotkania poruszane będą zagadnienia m.in. ekonomizacja organizacji pozarządowych, działalność statutowa, status OPP, działalność odpłatna a działalność statutowa.

 

Załączony formularz zgłoszeniowy wypełniony drukowanymi literami należy w terminie do 27 września 2018r. :
- dostarczyć do Ośrodka Wsparcia Ekonomii społecznej w Chełmie ul. Pl. Niepodległości 1 pok. 46 lub
- skan wypełnionego formularza przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.