Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Biuro Organizacyjne Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę serdecznie zaprasza do udziału w Charytatywnej ,,Aukcji” Przedmiotów organizowanej w ramach Akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę''. Aukcja odbędzie się 12 grudnia 2018 r. o godz. 16.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4.

Wzorem lat ubiegłych ,,biletem wstępu'' na Aukcję będą słodycze. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za ,,Dary Serca'' – przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy.

Każdy uczestnik Aukcji będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa lubelskiego i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w Lublinie w dniu Aukcji. Dary za wylicytowane przedmioty należy dostarczyć do magazynu Akcji w późniejszym terminie.