Loading
http://www.chelm.pl/www/um/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.1gk-is-104.jpglink
http://www.chelm.pl/www/um/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.10gk-is-104.jpglink
http://www.chelm.pl/www/um/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.11gk-is-104.jpglink
http://www.chelm.pl/www/um/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.12gk-is-104.jpglink
http://www.chelm.pl/www/um/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.2gk-is-104.jpglink
http://www.chelm.pl/www/um/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.3gk-is-104.jpglink
http://www.chelm.pl/www/um/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.4gk-is-104.jpglink

«
»
 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Miasto Chełm

Prezydent Miasta Chełm: Jakub Banaszek
Powierzchnia miasta: 35.28 km 2
Liczba mieszkańców: 60 217 (stan na II polrocze 2019 r.).
Aglomeracja: około 90000 mieszkańców
Największe polskie miasto przy granicy Unii Europejskiej

Szybki kontakt

Urząd Miasta Chełm
ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm
tel. 82/ 565-20-70, fax. 82/ 565-22-54
e-mail: info@umchelm.pl , gg: 11317939, skype: um.chelm
napisz do nas

Bezpośredni Adres skrytki UM Chełm na platformie EPUAP: /1ftwnv7267/skrytka

Skład Rady Miasta

ZAPIS OBRAD SESJI RADY MIASTA CHEŁM

Rada Miasta VIII-ej kadencji

Kontakt:
Referat Biura Rady Miasta
22-100 Chełm, ul. Lubelska 65
pokój. nr 29, tel. 82 565 45 57
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z obecną sytuacją związaną z możliwością zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 (koronawirus) dyżury Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących oraz radnych Rady Miasta Chełm zostają zawieszone do odwołania.
Sprawy pilne proszę kierować w formie elektronicznej na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na numer: 82 565 45 57, lub na piśmie (za pośrednictwem poczty lub pozostawiając w Referacie
Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Chełm (parter) ul. Lubelska 65).

Z poważaniem
/-/ Longin Bożeński
Przewodniczący Rady Miasta Chełm

 

 

 

Przewodniczący Rady Miasta:
Longin Bożeński - grafik dyzurów

Wiceprzewodniczący Rady Miasta:
Dariusz Grabczuk - grafik dyzurów

Wiceprzewodniczący Rady Miasta:
Maciej Maksym Baranowski - grafik dyzurów


grafik dyżurów radnych Rady Miasta Chełm

 

Radni Rady Miasta - kadencja 2018 - 2023

 1. BARANOWSKI Maciej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 2. BOŻEŃSKI Longin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 3. BŁASZCZUK Kamil Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 4. CZECH Mirosław Jan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 5. ĆWIR Elżbieta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 6. DŻAMAN Ryszard Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 7. FISZ Agata Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 8. GRABCZUK Dariusz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 9. JABŁOŃSKI Piotr Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 10. JANICKA Katarzyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 11. KAZIMIERCZAK Tomasz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 12. KISTER Adam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 13. KRAWCZUK vel WALCZUK Piotr Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 14. KOWALCZUK Mariusz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 15. LIS Joanna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 16. MACHOWICZ Irena Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 17. MALINOWSKI Piotr Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 18. MOŚCICKI Stanisław Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 19. OSTROWSKA Agnieszka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 20. OTKAŁA Tomasz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 21. ROŻEK Edyta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 22. RYBACZUK Dorota Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 23. SIKORA Marek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego nr 108 w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego

Postanowienie Komisarza Wyborczego nr 110w sprawie obsadzenia mandatu radnego

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Chełmie w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego RM Chełm - Pani Elżbiety Doroty Nowaczewskiej

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Chełmie w sprawie wstąpienia następnego kandydata w skład Rady - Pana Adriana Koszałka

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Chełmie w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego RM Chełm - Pana Artura Pawła Juszczaka

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Chełmie w sprawie wstąpienia następnego kandydata w skład Rady - Pani Justyny Marii Manasterskiej - Raszki

Fundusze Unijne i inne 

PO RPW podstawowy kolor

Baner 160x600

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack